Eğitmenlerimiz

egitim-kadromuz-eec-anglo

Eğitmen kadromuz, anadili İngilizce olan, en azı 10 yıllık tecrübeye sahip uzmanlardan oluşmaktadır.  Eğitmenlerimizin tamamı, uluslararası düzeydeki  CELTA, TESOL ve DELTA diplomalarına sahiptir. İşte uzman kadromuz:

Zeki Opuz – Eğitim Müdürü | Kurucu Ortak

İngiltere ve Hollanda’daki yüksek eğitiminin ardından 2003 yılından bu yana Avrupa genelinde öğretmenlik deneyimine sahip olan Zeki Opuz 2006 yılında EEC-Anglo’nun kuruluşunda rol almış olup hala Eğitim Direktörü pozisyonunda görev yapmaktadır. İngiltere’deki öğretmenlik kariyerinin yanı sıra Türkiye’de de kurumsal eğitimler ve İnglizce Dil Köyü programlarında koordinatör ve misafir eğitmen olarak görev almaktadır.

Brian Parker – Kurumsal Eğitim/İngilizce Kampı

1994’den bu yana dünya genelinde öğretmenlik deneyimine sahip olan Brian, ‘İngiliz Dili ve Edebiyatı’, ‘Ortaçağ Dönemi İngilizcesi’, ve PGCE alanlarında uzman olup EEC-Anglo’da Kurumsal Eğitim ve İngilizce Kampı programlarında görev almaktadır.

 

Stephen İvan Levenberg – Kurumsal Eğitim

1995 yılında Türkiye’ye yerleşip kolej ve dil okullarında İngilizce öğretmenliği yapan Stephen, birçok eğitim kurumunda  direktör olarak hizmet vermiştir. 1978 senesinden beri İngilizce Öğretmenliği kariyerine devam eden uzmanımız, EEC-Anglo’da  İngilizce Kampları ve Kurumsal Programlarda koordinatör ve eğitmen olarak görev almaktadır.

Mary Hazoume – Kurumsal Eğitim

İngiliz asıllı eğitmenimiz, Türkiye’de Koç Ailesi’nin, 2010 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nde Al-Saud / Sultan ve Al-Faisal Kraliyet ailelerinin özel eğitmenliğini yapmıştır. 2011’den bu yana EEC-Anglo bünyesinde, Kurunsal Eğitim Programları ve İngilizce Kamplarımızda eğitmenlik yapmaktadır.

Kiaren Wilson  – Kurumsal Eğitim/İngilizce Kampı

Dilbilim alanında PHD derecesi bulunan Karen Amerika’da dil okulu yöneticiliği, EAP (Akademik İngilizce) eğitmenliği, ve daha birçok pozisyonda görev almıştır.  EEC-Anglo’da Kurumsal Eğitim ve İngilizce Kampı programlarında misafir egitmen olarak görev almaktadır.