Londra Yaz Okulu – University of East London

LONDRA YAZ OKULUMUZ İLE EĞİTİMİ VE TATİLİ BİRLEŞTİRMEYE NE DERSİNİZ ?


Her yıl Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında 11-18 yaş arası öğrencilerin yaz tatillerini İngiltere’de hem İngilizce öğrenerek, hem de eğlenerek geçirmelerine olanak sağlayan Embassy CES İngilizce Yaz Okulu programımızda,  gençlerimiz hem kaliteli bir eğitim kurumundan dil eğitimi almakta, hem de farklı kültürlerden gelen öğrencilerle kaynaşarak farklı kültürleri tanımaktadırlar.

Dersler yarım gün olmakla birlikte program süresince sınıf içi faaliyetlerin dışında sosyal aktiviteler düzenlenerek öğrenilen dil bilgisini günlük hayatta da Pratik etme imkanı doğmaktadır. Öğrenciler ders sonrası boş zamanlarıda ise rehber öğretmenler eşliğinde sosyal ve sportif aktivitelere katılmakta, tarihi ve turistik yerlere duzenlenen gezilerle çevre şehirler ziyaret edilmektedir.

Tüm okul personeli, öğretmenler, grup liderleri ve öğrenciler universitenin kampüsünde konaklamaktadırlar. Bu şekilde, güvenilir ve profesyonel gözetim altında tutulan çocuklarınızı emanet ederken gözünüz arkada kalmaz.

Kampüslerde yüzme havuzundan tenis kortlarına kadar tüm spor tesisleri bulunur. Sabahtan akşama kadar gün boyunca yoğun bir etkinlik programı mevcuttur.

Öğrencilere rehberlik yapacak ve psikolojik destek sağlayacak uzman danışmanların bulunduğu kampüsde, öğrenciler aileleri ile sürekli iletişim halinde olurlar.

 

Neden Bir Üniversite Kampüsü?


Embassy Summer Docklands yaz okulu, University of East London kampüsü içinde organize edilmektedir. 800 öğrenci kapasiteli okul Ingiltere’nin en modern ve seçkin üniversiteleri arasındadır. Thames Nehri manzaralı kampüsü bünyesinde modern sınıflar, spor alanları, restoran, ortak dinlenme alanları vardır.

Öğrenciler haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi almakla birlikte öğleden sonraları futbol, rounders, mini olimpik gibi sosyal aktivitelere katılırlar. Akşamları ise disko geceleri, karaoke, moda gösterisi, yetenek yarışması gibi aktiviteler mevcuttur. Hafta içi 5 yarım gün ve hafta sonu 1 tam gün şehirdışına geziler düzenlenmektedir.

Öğrencilerimiz kampüs içinde bulunan yurtlarda özel banyolu tek kişilik odalarda konaklarlar. Toplam 6 adet yurt binası mevcut olup 24 saat güvenlik görevlisinin bulunduğu yurtlarda kız ve erkek öğrenciler ayrı binalarda konaklar. Odalarda ücretsiz İnternet vardır.

Öğle ve akşam yemeklerinde soğuk, sıcak HELAL yemekler vardır. Salata barı, meyve, tatlı ve içecek servis edilir. Hafta sonları öğle yemeği paket olarak verilmektedir.

Okul Adı : Embassy Summer University of East London Yaz Okulu
Bulunduğu Yer : Londra
Yaş Aralığı : 11 – 17
Sınıf mevcudu : Maksimum 15
Başlama Tarihleri : 17 Haziran, 24 Haziran, 1 Temmuz, 8 Temmuz,
15 Temmuz, 22 Temmuz, 29 Temmuz, 5 Ağustos 2018
Okul Kapanış Tarihi : 19 Ağustos 2018
Konaklama : Okul yurdu

 

Fiyatlar


2 Hafta süren Londra Yaz Okulumuz 2.150 Sterlin olarak sunulmaktadır. Fiyatımız herşey dahil olup vize danışmanlığından ücak biletlerine ve yurtdışı çıkış harcı dek ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri kapsamaktadır.

Toplam ücrete dahil olanlar:

Türkiye-Londra Gidiş-Dönüş Uçak Biletleri
Vize ücreti
Vize danışmanlığı
Tüm tercüme ücretleri
İngiltere’deki Türk görevlimiz tarafından karşılama/destek/uğurlama
Ingiltere Sim-Kartı
Haftada 20 ders İngilizce
Okul kayıt ücreti
Üniversite yurdunda, tek kişilik odada konaklama
Sabah-öğle-akşam tüm yemekler (Helal)
Ders kitapları
Sağlık sigortası
Yurtdışı Çıkış Harcı
Londra havaalanından gidiş-dönüş transferleri
Hergün öğleden sonra ve akşam sosyal ve sportif aktiviteler
Hafta içi 5 yarım gün ve hafta sonu 1 tam gün şehir dışı geziler
Kurs sonu katılım sertifikası

* Her 10 kişilik grup için ücretsiz 1 grup lideri

Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın! Tel : 0216 366 00 67  veya WHATSAP: 0543 936 28 63  Email : info@eecanglo.com

 

Fethiye İngilizce Dil Köyü Programı


 

Yurtdışına alternatif olarak Türkiye’de organize ettiğimiz EEC-ANGLO İNGİLİZCE DİL KÖYÜ’müzde unutulmaz 7 gece 8 günlük program ile de hizmetinizdeyiz. Program ücreti  2750 TL olmakla birlikte, fiyata dahil olarak sunduğumuz hizmetlerimiz şöyle olmaktadır;

– Fethiye Club Turkuaz Otel’de 2 ya da 3 Kişilik Odalarda Kahvaltı
– Öğle ve Akşam Yemeği dahil Konaklama
– Amerikalı ve İngiliz Öğretmenlerle İngilizce Dersler
– Tüm eğitim materyalleri
– Gezi programlarımız:
• Desperado Ranch at çiftliğI
• Tloss antik kenti
• Saklıkent
• Yakapark
• Kayaköy
• Ölüdeniz ve Kaya mezarlıkları

* Her 15 öğrenci için 2 öğretmeniniz misafir olarak kamp boyunca ağırlanacaktır.

 

Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın! Tel : 0216 366 00 67  veya WHATSAP: 0543 936 28 63  Email:info@eecanglo.com

Londra Yaz Okulumuzdan Fotoğraflar