Eğitmenlerimiz

egitim-kadromuz-eec-anglo

Eğitmen kadromuz, anadili İngilizce olan, en azı 10 yıllık tecrübeye sahip uzmanlardan oluşmaktadır.  Eğitmenlerimizin tamamı, uluslararası düzeydeki  CELTA, TESOL ve DELTA diplomalarına sahiptir. İşte uzman kadromuz:

Zeki Opuz – Kurucu, Eğitim Müdürü 

İngiltere ve Hollanda’daki yüksek eğitiminin ardından 2003 yılından bu yana Avrupa genelinde öğretmenlik deneyimine sahip olan Zeki Opuz 2006 yılında EEC-Anglo’yu kurmuş olup Eğitim Direktörü pozisyonunda görev yapmaktadır. Hala İngiltere’de de eğitmenlik yapan Zeki Opuz, Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinden birçok devlet bakanı, büyükelçi, üst düzey CEO ve işadamıa sunum teknikleri, müzakereler ve toplantı yönetimi alanlarında İngilizce koçluk hizmeti vermektedir.

Kiaren W.  – Kurumsal Eğitim/İngilizce Kampı

Dilbilim alanında PHD derecesi bulunan Karen Amerika’da dil okulu yöneticiliği, EAP (Akademik İngilizce) eğitmenliği, ve daha birçok pozisyonda görev almıştır.  EEC-Anglo’da Kurumsal Eğitim ve İngilizce Kampı programlarında misafir egitmen olarak görev almaktadır.

Bill R.  – İngilizce Kampı

Amerika’da 20 yılı aşkın eğitmenlik geçmişine sahip olan Bill, EEC-Anglo’da İngilizce Kampı programlarında Senior Trainer olarak görev almaktadır.

Jerry F.  – İngilizce Kampı/Online İngilizce

İngiliz asıllı olan Jerry Afrika ve Avrupa’da uzun yıllar eğitmenlik yapmış olup 2014’den bu yana EEC-Anglo İngilizce Kampları ve Online İngilizce programlarda görev almaktadır.

Mary H. – Kurumsal Eğitim

İngiliz asıllı eğitmenimiz, Türkiye’de Koç Ailesi’nin, 2010 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nde Al-Saud / Sultan ve Al-Faisal Kraliyet ailelerinin özel eğitmenliğini yapmıştır. 2011’den bu yana EEC-Anglo bünyesinde, Kurumsal Eğitim Programları ve İngilizce Kamplarımızda eğitmenlik yapmaktadır.

Brian P. – Kurumsal Eğitim/İngilizce Kampı

1994’den bu yana dünya genelinde öğretmenlik deneyimine sahip olan Brian, ‘İngiliz Dili ve Edebiyatı’, ‘Ortaçağ Dönemi İngilizcesi’, ve PGCE alanlarında uzman olup EEC-Anglo’da Kurumsal Eğitim ve İngilizce Kampı programlarında görev almaktadır.

Stephen İ. L. – Kurumsal Eğitim

1995 yılında Türkiye’ye yerleşip kolej ve dil okullarında İngilizce öğretmenliği yapan Stephen, birçok eğitim kurumunda  direktör olarak hizmet vermiştir. 1978 senesinden beri İngilizce Öğretmenliği kariyerine devam eden uzmanımız, EEC-Anglo’da  İngilizce Kampları ve Kurumsal Programlarda koordinatör ve eğitmen olarak görev almaktadır.