Gençler İçin Yoğun İngilizce Yaz Kampı

gencler-icin-yogun-ingilizce-kampi-eecanglo

Yer: Şile – Sahil Kamp

Yaş Gurubu: 10-15 Yaş

Tarihler: 9-16 Ağustos 2015

EEC-Anglo ailesi olarak bugüne kadar yetişkinler için uyguladığımız konaklamalı yoğunlaştırılmış İngilizce kamplarımızı artık gençlerimiz için de uygulamaya başlıyoruz.

Bu programımızda öğrencilerimize İngilizce seviyelerine göre 2 ila 4 kişilik sınıflarda profesyonel öğretmenler tarafından İngilizce dersleri verilecektir.

Kampımızın Amacı

Dil Köyümüzde çeşitli sebeplerden dolayı İngiltere’deki Dil okullarına gitmeyen öğrencilerimize, İngiltere Dil Okulları düzeyinde İngilizce dersi vermektir. Öğrencilerimiz gün içerisinde İngiltere’deki Dil Okullarının verdiği haftalık 20-25 saatlik ders süresine ilave olarak yaşantılarında gün boyu İngilizce duyacak ve konuşacakları için pratik yapma şansları çok daha fazla olacaktır.

Kamp Aktivitelerimiz

Kampçılarımız İngilizce derslerinin yanında, futbol, basketbol ve voleybol gibi takım sporlarını, masa tenisi, dart, langırt, yüzme ve satranç gibi bireysel spor dallarını yapabilme şansını yakalayacaklar.

Kamplarımızda sadece spor değil aynı zamanda tiyatro, animasyon ve müzik gibi sosyal aktivitelere de yer verileceği için çocuklarımıza sürekli eğlenceli bir ortam sunmaktadır.

Ayrıca, öğrencilerimiz kamp süresi boyunca bir gecelerinide çadırda geçirecekler, Et mangal, piknikler, doğa yürüyüşleri gibi faaliyetlere de katılacaklardır. Kampçılarımız kamp ateşi başında eğlenceli saatler geçirecek. Orman içinde gece yürüyüşüne çıkacaklardır.

Yüzme

Kampçılarımıza önerimiz gelirken mayolarını bavullarına koymayı unutmamalarıdır. Çeşitli animasyonlar, yarışmalar ve havuz oyunları düzenlenecektir.

Konaklama

Öğrencilerimiz odalarında kendi yaşıtı 1 veya 2 kişi ile beraber konaklayacaklardır. Düzenli olarak öğretmenleri tarafından denetleneceklerdir. Odalarda WC, duşa kabin, saç kurutma makinesi, telefon, TV, buzdolabı, yangın alarm sistemi ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Yemekler self servis sunulur. Kahvaltı açık büfe, öğünlerde 4-5 çeşit yemek, meşrubat, salata büfesi ve zeytinyağlı büfesi verilir. Ayrıca, öğrencilerimize 5 çayı ve kurabiyeleri çıkarılır.