İngilizce Dil Köyü

Türkiye’deki küçük İngiltere-Little  Britain!


EEC-Anglo olarak 2014 yılından bu yana özellikle iş dünyasına yönelik uyguladığımız Dil Köyü programımız, öğrencilerimizin İngiliz öğretmenlerle ve konuklarla 7/24 iletişim kurarak İngilizce konuşabileceği, bilgilerini pekiştirerek pratik yapabileceği 7 günlük bir yabancı dil kampı uygulamasıdır.

Kampımızda günün her saati anadili İngilizce olan farklı bir görevliyle devamlı pratik yapılmaktadır. İngiltere, Amerika, Kanada, Yeni Zelanda gibi dünyanın farklı yerlerinden gelen görevlilerimizle dil pratiği yaparak, farklı aksanlarla iletişim yeteneğini artırmak ve öğrencilerin ilgi ve konsantrasyonunu canlı tutmak mümkün olmaktadır. Eğlenceli aktiviteler, turistik geziler, bol sohbet ve eğitici oyunlarla, anlama ve konuşma becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmiştir.

Program kapsamında, öğrencilerin odalarındaki TV kanallarından gazetelere kadar her detay, öğrencilerin İngilizce ile yaşayacağı şekilde düşünülmüştür.  EEC-Anglo Dil Köyü programımız, İngilizceyi yıllardır dil okullarından, kurslardan, gramer kitaplarından öğrenmeyi denemiş, ancak yeterli verimi alamamış herkes için kaçırılmaz bir fırsattır.  Yemek saatlerinde dahi her öğrenci ayrı bir öğretmen ve yabancı misafirle aynı masaya oturtularak Türkçe ile bağlantının tamamen kopması, İngilizce düşünme becerilerinin gelişmesi sağlanmaktadır. Öğrencilerimiz kamp boyunca tek kişilik odalarda tam pansiyon olarak konaklamaktadırlar.

Tanıtım Broşürümüz için lütfen tıklayınız >>>