Kurumsal Dil Eğitimi

kurumsal-dil-egitimi-eec-anglo

Personeliniz İngilizce “Konuşabiliyor” mu ?


EEC-Anglo olarak bir çok kuruluşa etkili İngilizce eğitimi verdiğimiz için, zamanın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, bünyenizdeki personelin sadece konuşabileceği ve iş alanındaki yazışmaları başarıyla yürütebileceği özel bir müfredat hazırladık. Bu müfredat sayesinde zaman kaybına sebep olabilecek eğitim türlerini eleyerek hedef odaklı çözümler sunuyoruz.

Her öğrenci için farklı eğitim yöntemleri olduğu gibi her kurumunda kendine has gereksinimleri mevcuttur. Detaylı ve özenli bir analiz ile ihtiyaçlarınıza odaklı, tek tip eğitimden uzak bir yöntem belirliyor, bu yönteme uygun materyallerle eğitim programını hayata geçiriyoruz.

Başlıca maksadımız “Do you speak English?” sorusuna yoğunlaşıp, personelinize doğru eğitimi vermektir.

Sektörünüzün ve personelinizin gereksinim odaklı konu başlıklarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Genel İngilizce
 • Yöneticilerle Birebir Dersler
 • Konaklamalı Haftalık 75 saat Ekstra Yoğun İngilizce Kampı
 • Turizm ve Otelcilik İngilizce Programı
 • Havacılık İngilizcesi
 • İnsan Kaynakları Yönetimi İngilizce Programı
 • Bankacılık ve Finans
 • Satış ve Pazarlama
 • Pazarlama ve Reklamcılık
 • Turizm İngilizcesi
 • Moda İngilizcesi

Konaklamalı – Yoğun – Hızlandırılmış İngilizce Kampı

Hızlandırılmış yoğun İngilizce kampı, maksimum 4 kişilik gruplarla, kısıtlı vakte sahip yöneticiler için hazırlanmış özel bir programdır. Ekstra yoğunlaştırılmış olan bu program sabah 06.30 – akşam 23.00 saatleri arasında haftanın 5 günü devam etmektedir.

Program dahilinde dersleriniz ve İngilizce iletişim kurma, check-in yaptığınız günün akşamı, akşam yemeği ile derhal başlar. Akşam yemeğinin ardından içeceğinizi yudumlayarak şömine önündeki sohbete katılabilir ya da İngiliz öğretmenlerinizle iletişim kurabileceğiniz güzel bir doğa yürüyüşüne çıkarak dolu dolu geçecek 5 günlük eğitim programınıza merhaba diyebilirsiniz.

5 gün boyunca sınıf ortamında alacağınız 45 formel ders saatine ek olarak öğretmenlerle yapılan sosyal aktiviteler ve yemek saatlerini de eklediğimizde günlük tam 16 saat yoğun ve hızlandırılmış İngilizce öğreneceksiniz. Bu program, klasik İngilizce kurslarında 2,5 aylık eğitim süresine denk düşmekte, haftada 4 saatlik birebir özel dersler  ile karşılaştırdığımızda ise 5 aylık bir kursa eşit olmaktadır.

Herkesin bildiği gibi, geleneksel eğitim yöntemlerinde verimlilik ya kısa süreli olmakta, ya da hiç olmamaktadır.  5 günde İngilizce programımızı klasik yöntemlerden ayıran en önemli özelliği de,  kısa sürede pratiğe odaklı eğitimlerle öğrencilerimize İngilizce düşünebilme ve konuşabilme yeteneği kazandırarak verimliliği en üst seviyeye çıkarmaktır.

Hızlandırılmış Yoğun İngilizce kampımızın sonunda, öğrencilerimizde ölçülebilecek şekilde kelime ve dilbilgisi artışı gözlemlenmektedir.  Türkçeden tamamen arındırılmış ortamda, lobideki gazetelerden tutun, odalardaki tv kanallarına kadar bütün kamp İngilizcenin daha iyi benimsenmesi ve yaşanması için tasarlanmıştır.

Kursa başlamadan önce katılımcılarımız detaylı bir sınava alınarak İngilizce seviyeleri tespit edilir, sözlü mülakat ve ihtiyaç analizleri yapılır. Sınav sonucuna göre müfredat hazırlanır, katılımcı doğru gruba dahil edilir. Böylece her katılımcı kendi eksiğini kapatarak, standarttan uzak, verimi yüksek bir eğitim almış olur.

Hızlandırılmış yoğun İngilizce kampımız hakkında detaylı bilgiler edinebileceğiniz broşürümüze buradan ulaşabilirsiniz.

İngilizcem Hangi Seviyeye Gelecek?

EEC-Anglo olarak deneyimlerimiz bize gösteriyor ki öğrencilerimiz çoğunlukla karma dil yapısına sahip oluyor. Örneğin bir öğrencinin gramer bilgisi İntermediate (orta seviye) olmasına rağmen konuşma (speaking) becerisi çok daha düşük seviyelerde olabiliyor.

Bu gerçekleri göz önünde bulundurarak çok yönlü ve kapsamlı  çalışmaların ardından öğrencilerimizi doğru gruplara yerleştiriyoruz.  Böylece maksimum 4 kişiden oluşan gruplarda, dil becerileri bakımından eşit kişilerle, benzer sektörlerden aynı hedeflere sahip katılımcılarla eğitim almaktadırlar.

Kamp Öncesi Kamp Sonrası
Beginner  A Beginner  B
Beginner  B Elementary A
Elementary A Elementary B
Pre-Intermediate A Pre-Intermediate B
Pre-Intermediate B Intermediate
Intermediate Upper-Intermediate
Upper-Intermediate Advanced

Beginner (Başlangıç), Elementary (Temel) ve Pre-Intermediate (Orta Öncesi) düzeyleri 5 günlük iki kur ile tamamlanmaktadır. Ancak Intermediate (Orta) ve Advanced düzeyleri birer seans ile tamamlanır.

Fiyatlar

Hızlandırılmış Yoğun İngilizce Kampı programı sadece 25 yaş ve üzeri yetişkinler için hazırlanmış, Pazar öğleden sonra giriş ve Cuma akşamı çıkışlı, tam gün olarak uygulanan ve her şey dahil tek kişilik odalarda konaklayacağınız eşsiz bir programdır. Bu program, marka tescilli olarak 2006 senesinden bu yana sadece EEC-Anglo tarafından sunulmaktadır.

Tam gün eğitim ve tam pansiyon konaklamanın dahil olduğu Hızlandırılmış Konaklamalı Yoğun İngilizce Kampı programımız 3500 TL + (K.D.V.) olarak ücretlendirilmiştir.

Eğitim danışmanlarımızın sizi arayarak programlarımız ve kampanyalarımız hakkında daha detaylı bilgilendirmelerini isterseniz info@eecanglo.com adresimizden  talepte bulunmanız yeterlidir.

Hızlandırılmış Yoğun İngilizce Kampı hakkındaki detaylı bilgi içeren broşürümüzü buradan indirebilirsiniz.