HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

EEC-Anglo International Training, temelleri 2006 yılında Londra ve Istanbul'da atılmış, yalnızca Türkiye'den değil, Avrupa Birliği üye ülkeleri, Orta Doğu ve Asya ülkelerinden de birçok profesyonel, üst düzey iş insanı, yönetici ve bürokrata hizmet veren uluslararası bir dil eğitimi kuruluşudur.

Başarısını tamamiyle eğitmenlerinin deneyim ve kalitesine borçlu olan EEC-Anglo, özellikle Akıcı Konuşma Becerisini Geliştirme, İngilizce Toplantı ve Sunum Teknikleri, Business EnglishTelefon İngilizcesi ve Resmi Yazışmalar konularında kişiselleştirilmiş özel bir dil eğitimi hizmeti sunmaktadır.


EĞİTMENLERİMİZ

Eğitmen kadromuz, anadili İngilizce olan, en az 20 yıllık tecrübeye sahip uzmanlardan oluşmaktadır.  Eğitmenlerimizin tamamı, uluslararası düzeydeki  CELTA, TESOL ve DELTA diplomalarına sahip olup dünya çapında öğretmenlik yapmış uzman öğretmenlerdir:

Zeki Opus – Kurucu, Eğitim Müdürü

İngiltere ve Hollanda’daki yüksek eğitiminin ardından 2003 yılından bu yana Avrupa genelinde öğretmenlik deneyimine sahip olan Zeki Opuz 2006 yılında EEC-Anglo’yu kurmuş olup Eğitim Direktörü pozisyonunda görev yapmaktadır. Hala İngiltere’de de eğitmenlik yapan Zeki Opuz, Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinden birçok devlet bakanı, büyükelçi, üst düzey CEO ve işadamına sunum teknikleri, müzakereler ve toplantı yönetimi alanlarında İngilizce koçluk hizmeti vermektedir.

 

 


Heidi B. – İngilizce Kampı /Online English

20 yılı aşkın bir zamandır İstanbul'da yaşayan İngiliz asıllı Heidi 15 yıldır İngilizce öğretmenliği yapmaktadır. Kedilerle özel bir bağı olan Heidi aynı zamanda vegan bir hayat tarzına sahip. Eğitim psikolojisi alanında uzmanlaşmış olmakla birlikte gerek Türkiye'den gerekse dünya çapında birçok üst düzey profesyonel iş insanına İngilizce öğretmiştir. İngiliz olsa da, o da artık bizden biri aslında...

 

 


Marina L. – İngilizce Kampı /Online English

Bir Türkiye aşığı olan Marina Amerika'dan yurdumuza yerleştiğinden bu yana EEC-Anglo bünyesinde hem İngilizce kamplarında hem de online eğitimlerde dersler vermektedir.

 

 

 


George D. – İngilizce Kampı /Online English

30 yılı aşkın bir süredir İngilizce öğretmenliği yapan George ayrıca FIFA ve dünyanın önde gelen organizasyonalarında iletişim teknikleri alanında senior trainer olarak görev almaktadır. 2015 yılından bu yana EEC-Anglo İngilizce kamplarında eğitim vermektedir.

 

 

 


Ray D. – İngilizce Kampı /Online English

Güney Afrika asıllı olan Ray, iş dünyasındaki deneyimlerini İngilizce dil eğitimine entegre ederek özellikle Business English alanında  2023'den bu yana EEC-Anglo bünyesinde görev almaktadır.

 

 

 


Mary H. – İngilizce Kampı /Online English

İngiliz asıllı eğitmenimiz, Türkiye’de Koç Ailesi’nin, 2010 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nde Al-Saud / Sultan ve Al-Faisal Kraliyet ailelerinin özel eğitmenliğini yapmıştır. 2011’den bu yana EEC-Anglo bünyesinde, Kurumsal Eğitim Programları ve İngilizce Kamplarımızda eğitmenlik yapmaktadır.

 

 

 


Louise P. – İngilizce Kampı /Online English

İngiliz asıllı olan Louise 30 yılı aşkın eğitmenlik deneyimine sahip olup İsviçre, Katar, Umman, Almanya, İtalya ve Sudan dahil birçok ülkede eğitmenlik Yapmıştır. 2013 yılından bu yana EEC-Anglo İngilizce kamplarında aktif görev almaktadır. Akıcı İngilizce konuşma tekniklerinde uzman olan Louise Cambridge ve IELTS sınavlarında da uzmanlaşmış bir öğretmendir.

 

 


Steve J. – İngilizce Kampı /Online English

Steve 30 yılı aşkın uluslararası deneyime sahip İngiliz asıllı eğitmenlerimizdendir.  Bodrum'daki İngilizce Kampları'mızın başında yer alan Steve  2023’den bu yana bizimle çalışmaktadır.

 

 

 

 

HABER BÜLTENİ
Kampanyalarımızdan ve programlarımızdan haberdar olmak için
e-bültenimize üye olun!