HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

EEC-Anglo Dil Eğitimi ve Danışmanlık, temelleri 2006 yılında atılmış, yalnızca Türkiye'den değil, Avrupa Birliği üye ülkeleri, Orta Doğu ve Asya ülkelerinden de birçok profesyonel, üst düzey iş insanı, yönetici ve bürokrata hizmet veren uluslararası bir dil eğitimi kuruluşudur. 

Başarısını tamamiyle eğitmenlerinin deneyim ve kalitesine borçlu olan EEC-Anglo, İngilizce Toplantı ve Sunum Teknikleri,  Business EnglishTelefon İngilizcesi , Resmi Yazışmalar, Akıcı Konuşma konularında etkili dil eğitimi hizmeti sunmaktadır.


EĞİTMENLERİMİZ

Eğitmen kadromuz, anadili İngilizce olan, en az 10 yıllık tecrübeye sahip uzmanlardan oluşmaktadır.  Eğitmenlerimizin tamamı, uluslararası düzeydeki  CELTA, TESOL ve DELTA diplomalarına sahiptir:

Zeki Opus – Kurucu, Eğitim Müdürü 

İngiltere ve Hollanda’daki yüksek eğitiminin ardından 2003 yılından bu yana Avrupa genelinde öğretmenlik deneyimine sahip olan Zeki Opuz 2006 yılında EEC-Anglo’yu kurmuş olup Eğitim Direktörü pozisyonunda görev yapmaktadır. Hala İngiltere’de de eğitmenlik yapan Zeki Opuz, Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinden birçok devlet bakanı, büyükelçi, üst düzey CEO ve işadamına sunum teknikleri, müzakereler ve toplantı yönetimi alanlarında İngilizce koçluk hizmeti vermektedir.


Heidi B. –İngilizce Kampı /Online English

20 yılı aşkın bir zamandır İstanbul'da yaşayan İngiliz asılli Heidi 15 yıldır İngilizce öğretmenliği yapmaktadır. Kedilerle özel bir bağı olan Heidi aynı zamanda vegan bir hayat tarzına sahip. Eğitim psikolojisi alanında uzmanlaşmış olmakla birlikte gerek Türkiye'den gerekse dünya çapında birçok üst düzey profesyonel iş insanına İngilizce öğretmiştir. İngiliz olsa da, o da artık bizden biri aslında...


Bill R.  – İngilizce Kampı

Amerika’da 20 yılı aşkın eğitmenlik geçmişine sahip olan Bill, EEC-Anglo’da İngilizce Kampı programlarında Senior Trainer olarak görev almaktadır.


George D. – Kurumsal Eğitim/İngilizce Kampı

30 yılı aşkın bir süredir İngilizce öğretmenliği yapan George ayrıca FIFA ve dünyanın önde gelen organizasyonalarında iletişim teknikleri alanında senior trainer olarak görev almaktadır. 2015 yılından bu yana EEC-Anglo İngilizce kamplarında eğitim vermektedir.


Jerry F.  – İngilizce Kampı/Online İngilizce

İngiliz asıllı olan Jerry Afrika ve Avrupa’da uzun yıllar eğitmenlik yapmış olup 2014’den bu yana EEC-Anglo İngilizce Kampları ve Online İngilizce programlarda görev almaktadır.


Mary H. – Kurumsal Eğitim

İngiliz asıllı eğitmenimiz, Türkiye’de Koç Ailesi’nin, 2010 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nde Al-Saud / Sultan ve Al-Faisal Kraliyet ailelerinin özel eğitmenliğini yapmıştır. 2011’den bu yana EEC-Anglo bünyesinde, Kurumsal Eğitim Programları ve İngilizce Kamplarımızda eğitmenlik yapmaktadır.


Brian P. – Kurumsal Eğitim/İngilizce Kampı

1994’den bu yana dünya genelinde öğretmenlik deneyimine sahip olan Brian, ‘İngiliz Dili ve Edebiyatı’, ‘Ortaçağ Dönemi İngilizcesi’, ve PGCE alanlarında uzman olup EEC-Anglo’da Kurumsal Eğitim ve İngilizce Kampı programlarında görev almaktadır.


Stephen İ. L. – Kurumsal Eğitim

1995 yılında Türkiye’ye yerleşip kolej ve dil okullarında İngilizce öğretmenliği yapan Stephen, birçok eğitim kurumunda  direktör olarak hizmet vermiştir. 1978 senesinden beri İngilizce Öğretmenliği kariyerine devam eden uzmanımız, EEC-Anglo’da  İngilizce Kampları ve Kurumsal Programlarda koordinatör ve eğitmen olarak görev almaktadır.


Daniel Rodriguez. M. – Skype ve Online Eğitim

İspanyol ve İngiliz asıllı olan Daniel uzun yıllardır İzmir'de yaşamakta olup EEC-Anglo'da Skype ve Online İngilizce eğitim departmanında görev almaktadır.  

HABER BÜLTENİ
Kampanyalarımızdan ve programlarımızdan haberdar olmak için
e-bültenimize üye olun!