Gizlilik Şartları ve Teslimat Politikamız

eecanglo.com’da kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra kredi kartı ile ödeme işlemlerinizi yaparken vereceğiniz bilgiler bankanıza SSL güvenlik sistemiyle ulaştırılmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde site veritabanında saklanmamaktadır.

Üyelik bilgileriniz, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimatla kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez ve devredilmez. Bu nedenlerle dilworld.com sitesinden yapacağınız işlemlerin tümü güvenlidir.

Aşağıdaki bilgiler, Web sitemizi ziyaret ederken bize verebileceğiniz kişisel bilgilerle ilgili politikamızın açıklamasıdır.

Kişisel bilgileriniz ne zaman toplanır?

Sitemizde online seviye sınavlarına katıldığınızda ve bilgi formlarından faydalanmak istediğinizde, şifre korumalı hizmetlerimize giriş yaptığınızda, sitede ilan ettiğimiz özel kampanyalardan, promosyonlardan ve imkanlardan yararlanmak istediğinizde kişisel bilgileriniz toplanmaktadır.

Bu toplanan bilgiler nelerdir?

IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizin takibi ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. isim bilgileriniz, erişim bilgileriniz (adres, telefon, email adresi, … vs.), sipariş teslimat adresinize ait bilgilerle, yanıtlamak zorunda olmadığınız istatistik (yaş, cinsiyet, eğitim durumu vs.) kaynaklı bilgilerinizdir.

Bu bilgiler neden toplanmaktadır?

Bu bilgileri toplamaktaki hedefimiz,

– Firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini sizlere ulaştırabilmek,

– İhtiyaçlarınıza en programa sizleri yönlendirebilmek ve bilgi verebilmek

– Ziyaretinizi hızlı, kolay ve verimli bir hale getirebilmek,

– Taleplerinizde size en hızlı ve sorunsuz şekilde ulaşın sağlanması.

Kredi Kart Bilgileriniz

Sitemizde Kredi Kartı bilgileri saklanmamaktadır.