KATILIMCI YORUMLARI

KATILIMCI YORUMLARI

“Yer ve zaman gözetmeksizin göstermiş olduğunuz üstün hizmet anlayışınıza tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım. Öğrenmiş olduğum bilgilerin gereksinimlerimize yeteceğini ve ilk uygun zamanda tekrar görüşeceğimizi bilmenizi isterim. Sizin gibi kurumların ülkemiz geleceği için önemli katkılar sunacağından kesinlikle eminim. Teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.”

M.Şendil.TBMM

“Bu güne kadar gördüğüm en etkili kurs. Kursun sonunda (sadece 5 gün) nerede hata yaptığımı anlar ve nasıl çözeceğimi bilir duruma geldim. Bu kursa gelirken beklentim “sadece utangaçlığımı yensem yeterli olur” idi. Ancak gördüm ki bu kadar kısa zamanda bile istenirse çok iyi şeyler öğretilebiliyor. Umuyorum ki kalitenizi her zaman koruyup bu başarıyı çok daha fazla öğrencinin tatmasını sağlarsınız.”

M. CırbanTescoKipa A.Ş. Yöneticilerinden

“Kamp ortamında olması ve dünyadan soyutlanmak kursun en işlevsel tarafındaydı. Tek gündemimiz İngilizceydi. Dersler dışında İngilizce konuşmak diğer öne çıkan faydasıydı. Güne 07:00 de doğa yürüyüşü ve İngilizce ile başlayıp akşam 11:30 da yine İngilizce film izlemek gibi sosyal aktivitelerin eklenmiş olması çok iyiydi. Eğitimden sonra pratik olarak ciddi fark hissettik, ne yapmamız gerekiyor nasıl geliştirmemiz gerekiyor öğrendik. Role playlerde de hep kendi işimize yakın işleri canlandırdık, bu da oldukça faydalı oldu.”

Türkiye Yönetici GrubuBritish American Tobacco

“Öncelikle dil köyünde yapılan eğitimin çok detaylı ve kişiye özgü ihtiyaca yönelik hazırlandığını söylemeliyim . Öte yandan kullanılan öğretim teknikleri bakımından en akılda kalıcı pratiklerin kullanılması bu dil köyünü bir adım öne çıkaran farklılaştıran bir diğer özelliktir.

Beklentilerimin ötesinde karşılaştığım bir diğer konu ise uzmanlaştığınız iş alana yönelik olarak gerçekleştirilen bazı eğitimler. Örneğin Pazarlama departmanında çalışıyorsanız pazarlama ile ilgili hazırlanmış eğitim dökümanları ve pratikler yapabiliyorsunuz. Eğitmenlerin yaklaşımları ve her sorduğunuz soruya özenle cevap vermeleri sonrasında da takibinin yapılması tüm ihtiyaçları karşılar nitelikte. Son olarak yukarıda da anlyacağınız gibi tüm detaylar yiyeceğiniz yemeğin hafifliğine kadar düşünülmüş. .

Ben bu eğitime şirketim vasıtasıyla katıldım ve çok memnun kaldım . En kısa zamanda bireysel olarak da bu dil köyüne katılmayı tekrar düşünüyor ve katılmayı düşünenlere şiddetle tavsiye ediyorum..”

E.TulparHilti

I have been very satisfied with the camp, both for education and hospitality!

Prof. Dr. A.AkbaşYalova Üniversitesi

“İngilizce düzeyim orta-iyi seviye arasıydı. Geliştirmek için bir kurs arıyordum ve burayı buldum. Öğretmenler konularına hakim, mesleğim iş güvenliği uzmanlığı ve genetik mühendisiyim. Mesleğimle ilgili materyallerimi de yanıma alıp dil köyüne gittim. Öğretmenle, tenefüslerde de ingilizce konuşmayı sürdürdük.  5 günlük eğitim tatili gibi düşünün. Eğlenceli, ama biraz yorucu gerçekten çok da zevkli, dil becerim daha da iyileşti.  Yaşayıp da anlayabileceğiniz bir durum gidin, öğrenin, eğlenin”

B.ErgüdenGenetik Mühendisi

“We spend very limited time with lovely people, but all seconds was very precious for me. This camp has helped me improve my speaking skills and also it has led me to make lovely friends in such a short time. We are continuing to negotiate & chat and meet with all the participants and Anglo(English Speaking) friends after the camp. it’s very precious… Totally it was priceless experience…”

S.ÇağlayanSolibra Logistics Services Ltd.

“EEC-Anglo’yu tercih etmekle çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum, İngilizce konusundaki bir çok endişemi yok etmemde bana çok yardımcı oldunuz, hem eğitim sisteminiz hem de öğretmenlerinizin hassas yaklaşımı beni çok etkiledi.”

M.ŞimşekSatış ve Pazarlama Müdürü

“Hiçbir arkadaşımın yada başka bir tanıdığım tavsiyesi veya yönlendirmesi ile EEC-Anglo’u bulmadığımdan açıkçası ufak tefek güvensizliklerim vardı. Fakat gerek eğitmenlerin bilgileri ve bu bilgileri aktarımı daha ilk günden ilgili davranışları gerekse ortam ve ortamın eğitime yatkınlığı fikirlerimin yersiz olduğunu gösterdi.Herkese tavsiye ederim. Umarım yeni bir kamp bilgisi verilir de ben de tekrar katılabilirim. .”

O.UzunalanBureau Veritas Türkiye,

“İngilizce öğrenmek için ideal bir ortam vardı. Bütün hocalarımızın bilgisi, öğretme yeteneği ve öğrencilerle olan ilişkileri çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileklerimle.”

O.İlbaylı.KOMET Türkiye

“Öğretmenlerimiz çok iyiydi. Herşey için teşekkür ederim. Tekrar gelmeyi düşünüyorum!”

S.Sarı.INCHCAPE Türkiye

“Bugüne kadar yaşadığım en iyi deneyimdi. Ortam ve öğretmenlerin kalitesi tartışılmaz. Eğitim düzeyleri yüksek ve tecrübeli eğitmen olduklarını herzaman belli ediyorlar. Bundan dolayı İngilizce öğrenmek bir sorun olmaktan çıkıp bir yetenek ve eğlenceye dönüşüyor. İngilizce öğrenemiyordum çünkü “öğretemiyorlardı”. Burda ise kısa zamanda öğrenmeye başladım.”

Öğrenci PilotH.B. Doğrusoy

“Sıcak karşılama ve sonrasında oluşturulan aile ortamı için çok teşekkürler. Bu sıcak ilgi sayesinde çekinmeden konuşmaya çalışarak konuşma becerimi arttırdım. Hiçbirzaman bilmediğimi sormaktan çekinmedim. İngilizce eğitimim için yaşadığım iyi bir deneyim olduğunu söylemeliyim. Teşekkürler”

U.ErsoyONTEX Global

“Farklı metotlarla derslerin daha anlaşılır ve yeni kelimelerin hafizalarımızda nasıl kalıcı olacağını öğretttiğiniz için teşekkürler. Özellikle Zeki Bey’in tecrübeleriyle bize yol gösterdiği için teşekkür ediyorum. Kursu çok başarılı bulduğumu belirtmek isterim.”

N. S.Nokia Siemens Networks Yöneticilerinden

“Bu işe kendinizi adadığınızı gördüm, bu takdir edici bir durum. Sizinle keyifli ve eğitici bir hafta geçirdim, teşekkür ederim.”

M.UsluGenpower A.Ş

“Bu eğitime gelmeden önce bazı önyargılara sahip olduğumu belirtmek isterim. Fakat eğitimin sonunda aldığım en önemli katkı İngilizce öğrenme konusunda çok ciddi öğrenme isteği oluşmasıdır. Kullanılan yöntemin de farklılığı eğitime ayrı bir renk katmıştır.”

S.KeleşerUgetam A.Ş

It was very useful for me. I learnt a lot of things during this camp. I will recommend it to others. Thanks for everything.

Z. ŞevikSISTEK

Birçok kurs ve özel dersler deneyen biri olarak söylüyorum; keşke bu kampa daha önce katılsaydım.
Her dakikası planlanmış bir kurs, muhteşem bir doğa ve özverili hocalar. Bize kalan tek şey ingilizce konuşmaktı. hayatımda bu kadar ingilizce konuşmadım hatta gece uyumadan önce kendi kendime ingilizce kelimeler tekrar ettiğimi farkettim.

5 günde ingilizceyi tamamıyla öğrenmiyorsunuz ama korkusuzca konuşmayı, ingilizce okumayı ve okuduğunuzu yorumlamayı öğreniyorsunuz.

 

E.YıldırımBilgisayar Mühendisi

HABER BÜLTENİ
Kampanyalarımızdan ve programlarımızdan haberdar olmak için
e-bültenimize üye olun!

The MailChimp plugin is not activated